درباره مادتیکت بیشتر بدانید!

فاز اول پروژه وب سایت «ماد تیکت» در بهار سال 1398 راه اندازی شد. این سایت با هدف تعامل با تمامی هنرمندان و فروش بلیت‌های رویدادهای موسیقی، تئاتر و سایر هنرها به مرحله اجرایی رسید. همچنین در سیاست‌گذاری این سایت برای حمایت از رویدادهای آموزشی هنرهای مختلف، رویکرد متفاوتی اندیشیده شده است. به همین دلیل چهره‌هایی که تمایل به برگزاری رویدادهای آموزشی خصوصاً در عرصه موسیقی دارند می‌توانند با روابط عمومی وب سایت «ماد تیکت» در ارتباط باشند.

علاقه مندان هنر می توانند با مراجعه به صفحه اختصاصی هر رویداد ابتدا درباره جزئیات مختلف آن رویداد نظیر تاریخ، محل برگزاری و لیست قیمت صندلی ها مطلع شوند و سپس با کلیک روی گزینه خرید بلیت نسبت به انتخاب صندلی مورد نظر خود اقدام نمایند. پس از انتخاب صندلی، می توانند با وارد کردن مشخصات خود نسبت به رویت پیش فاکتور خرید اقدام نمایند. در مرحله بعد پس از هدایت به درگاه پرداخت بانکی، هزینه بلیت های خریداری کرده خود را پرداخت خواهند کرد. در مرحله پایانی هم فایل بلیت های خریداری شده به صورت PDF جهت پرینت یا دانلود در اختیار علاقه مندان قرار خواهد گرفت. تمامی مخاطبان عزیز در تمامی مراحل خرید بلیت می توانند در صورت بروز هرگونه مشکل یا سوال با شماره تلفن پشتیبانی یا دفتر ماد تیکت تماس حاصل نمایند.

در تمامی مراحل خرید، کلیه اطلاعات مخاطبان نزد مجموعه «ماد تیکت» محفوظ خواهد بود و همچنین تمامی مراحل پرداخت از سوی درگاه های رسمی و معتبر پرداخت بانکی کشور صورت می پذیرد.