1 – سایت «ماد تیکت» فقط نسبت به فروش رویدادهایی اقدام خواهد کرد که دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی باشند و تحت نظر یک موسسه فرهنگی هنری رسمی اجرا شوند.

2 – جزئیات محتوایی و پوسترهای هر برنامه پیش از آغاز بلیت فروشی توسط تیم مدیریت سایت «ماد تیکت» بررسی خواهند شد و این سایت می تواند استعلام های لازم را بابت برنامه های مختلف از ارگان های ذیصلاح داشته باشد.

3 – پوسترها و تیزرهای برنامه هایی که بلیت هایشان از طریق سایت «ماد تیکت» به فروش می رسد باید مطابق با قوانین وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی باشند.

4 – سایت «ماد تیکت» فقط وظیفه فروش رویدادهایی که مجوز از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی را داشته باشند بر عهده دارد و هیچگونه مسئولیتی درباره اتفاقات حین برگزاری برنامه ها ندارد. 

5 – سایت «ماد تیکت» درخواست فروش بلیت هر رویداد را از تهیه کننده رسمی یا مدیریت موسسه فرهنگی هنری برگزارکننده آن رویداد دریافت خواهد کرد. بدیهی است سایر افراد مرتبط با هر رویداد هنری امکان ارسال درخواست بلیت فروشی برای این سایت را نخواهند داشت.

6 – سایت «ماد تیکت» حداکثر ظرف مدت سه روز کاری پس از اتمام هر رویداد نسبت به تسویه حساب با تهیه کننده رسمی یا مدیریت موسسه فرهنگی هنری برگزارکننده آن رویداد اقدام خواهد کرد. بدیهی است تا پیش از اتمام رویداد هیچگونه تسویه حسابی انجام نخواهد شد.

7 – سایت «ماد تیکت» پس از کسر کارمزد توافق شده، مبلغ حاصل از بلیت فروشی هر رویداد را به حساب تهیه کننده رسمی یا مدیریت موسسه فرهنگی هنری برگزارکننده آن واریز خواهد کرد و این تسویه حساب با هیچ شخص دیگر مرتبط با آن رویداد انجام نمی شود.

8 – تمامی تهیه کننده ها و همچنین موسسات فرهنگی هنری که تمایل به فروش بلیت رویداد خود از طریق سایت «ماد تیکت» دارند می بایست نسبت به امضای یک نسخه قرارداد با این مجموعه اقدام نمایند. برای رویدادهای شهرستان ها هم این قرارداد به صورت الکترونیکی میان سایت «ماد تیکت» و برگزارکننده ها به امضا خواهد رسید.

9 – تهیه کننده ها و موسسات فرهنگی هنری که بلیت های رویدادهای خود را از طریق سایت ماد تیکت به فروش می رسانند حق بلیت فروشی حضوری یا آنلاین از طریق مراجع دیگر را به هیچ عنوان ندارند. سایت «ماد تیکت» در صورت مشاهده بلیت فروشی آنلاین یا حضوری هر رویداد در مراجع دیگر، پس از حذف آن رویداد، براساس قرارداد امضا شده با برگزارکننده نسبت به دریافت خسارت اقدام خواهد کرد.

10 – مخاطبان محترم موظف هستند در هنگام خرید بلیت مشخصات حقیقی و کامل خود را وارد نمایند و در روز برگزاری رویداد، کارت شناسایی معتبر همراه خود داشته باشند.

11 – مخاطبان محترم موظف هستند در روز برگزاری مراسم یک کارت شناسایی معتبر همراه خود داشته باشند. بدیهی است در صورت درخواست نیروهای کنترل بلیت سایت «ماد تیکت» برای رویت کارت شناسایی اگر مشخصات خریدار با اطلاعات کارت شناسایی تطابق نداشت از ورود او به سالن محل برگزاری جلوگیری به عمل خواهد آمد.

12 – تمامی نیروهای کنترل بلیت سایت «ماد تیکت» با کارت شناسایی رسمی قابل تشخیص هستند و مخاطبان محترم می بایست همکاری لازم را با آنها برای ورود به سالن های محل برگزاری داشته باشند.

13 – تهیه کننده ها و موسسات فرهنگی هنری برگزارکننده هر رویداد می توانند در صورت تمایل نسبت به استفاده از نیروهای کنترل بلیت سایت «ماد تیکت» استفاده نمایند اما در صورت عدم استفاده از این نیروها، مسئولیت هرگونه اتفاق و عدم تطابق بلیت ها و مشکلات کنترل بلیت به هیچ عنوان با سایت «ماد تیکت» نخواهد بود.

14 – تهیه کننده ها و موسسات فرهنگی هنری برگزارکننده هر رویداد موظف هستند امکانات کافی و لازم را در اختیار نیروهای کنترل بلیت سایت «ماد تیکت» در روز برنامه قرار دهند.

15 – چنانچه در فرآیند خرید بلیط، خطایی ناشی از عملکرد تیکت صورت پذیرد سایت «ماد تیکت»  موظف است بدون اخذ هزینه مازاد در کوتاهترین زمان نسبت به صدور بلیط برای خریدار اقدام نماید.

16 – پس از صدور بلیط، امكان استرداد وجه، بازگرداندن و یا تعویض بلیط، به هیچ نحو میسر نمی‌باشد.

17 – مسئولیت حفظ و نگهداری بلیط بر عهده خریدار می‌باشد و برگزاركنندگان و همچنین سایت «ماد تیکت» هیچگونه مسوولیتی در خصوص مفقود، مخدوش و كُپی شدن بلیط ندارند.

18 – در صورتی که تعداد صندلی های انتخابی بیش از یک باشد، لازم است مشخصات ثبت شده روی بلیط با مشخصات حداقل یک نفر از شرکت کنندگان مطابقت داشته باشد.

19 – توجه داشته باشید که ورود افراد به سالن از طریق چک نمودن بارکد مندرج بر روی بلیط صورت می‌پذیرد لذا جهت پرهیز از وقوع هرگونه پیشامد، دقت کافی را در چاپ یا ذخیره بلیط به صورت الکترونیکی به کار بندید.

20 – در صورت مفقود یا مخدوش شدن بلیط، میتوانید با مراجعه به سایت «ماد تیکت»  و ورود به پروفایل کاربری خود، نسبت به دریافت مجدد آن اقدام نمایید.

21 – در صورت مشاهده بلیط جعلی، دارنده آن به مرجع قضایی-انتظامی مستقر در محل برگزاری تحویل و با وی مطابق قانون برخورد خواهد شد.

22 – فروش بلیط برنامه‌ها در تاریخ معین شروع و به پایان خواهد رسید. بدیهی‌است در صورت عدم استفاده از بلیط در زمان تعیین شده، بلیط فاقد اعتبار خواهد بود.

23 – خواهشمند است به محدودیت های سنی مرتبط با هر برنامه توجه نموده و از خرید بلیط برای افراد زیر سن معین شده پرهیز نمایید.

24 – در صورت لغو یا موکول به آینده شدن رویدادی که فرآیند بلیط فروشی آن انجام پذیرفته و یا در حال انجام است، استرداد مبلغ بلیط فقط در صورت تصمیم برگزارکنندگان رویداد از طریق این سایت میسر خواهد بود. در غیر اینصورت خریداران می‌بایستی جهت اطلاع از آخرین وضعیت و یا دریافت وجه واریزی خود با برگزارکننده رویداد تماس حاصل نمایند.

25 – به کارگیری هرگونه ابزار ضبط صدا و تصویر، عکاسی و استفاده از تلفن همراه در هنگام اجرای رویداد ممنوع بوده و رعایت شئونات اسلامی الزامی می‌باشد. چنانچه به دلیل عدم رعایت موارد فوق از حضور دارنده بلیط در سالن اجرا جلوگیری گردد، تیکت هیچگونه تعهدی در خصوص جبران خسارت نخواهد داشت.

26 – تمامی خدمات این سایت دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه بوده و فعالیت این سایت تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.